11 ژانویه 2020
ژانویه 11, 2020

بهترین جراح بینی

0 Comment

بهترین جراح بینی

انتخاب بهترین جراح بینی از اولین و مهمترین اقدام قبل از جراحی بینی می باشد که فرد باید در انتخاب آن دقت فرماید تا نتایج مطلوب و مورد رضایت را حاصل نماید.

امروزه جراحی زیبایی بینی طرفداران زیادی را بین خانم ها و آقایان به خود اختصاص داده است و سوالی که بر اساس موقعیت مکانی و موارد دیگر ممکن است برایتان ایجاد شود که: ( جراح بینی اصفهان )

بهترین جراح بینی در تهران یا اصفهان یا مناطق دیگر را چگونه انتخاب کنیم ؟
جراح بینی خوب در تهران یا اصفهان و مناطق دیگر باید چه خصوصیاتی داشته باشد ؟
در تعیین جراح بینی خوب فاکتورهای مختلفی دخیل است که با توجه به این فاکتورها می توان جراحی زیبایی بینی موفقی را ایجاد نمود.

می توانید نمونه کارهای دکتر مهشید خورده چی جزو بهترین جراح بینی در اصفهان را با مراجعه به گالری تصاویر سایت و اینستاگرام مشاهده نمایید.

بهترین جراح بینی

بهترین جراح بینی را چگونه انتخاب کنیم ؟
انتخاب بهترین جراح بینی باید انتخابی آگاهانه باشد تا فرد دچار عوارض و مشکلاتی از قبیل شکل نافرم بینی ، نامتقارن بودن بینی و اختلالات تنفسی بعد از جراحی بینی نشویم.
از دوستان و اطرافیان خود پرس و جو کنید یا در موتورهای جستجو سرچ کنید و لیستی از جراحان بینی تهیه نمایید.
به سایت جراح بینی مراجعه کنید و در مورد سوابق و تخصص جراح بینی اطلاعات کسب نمایید.
حضوری به مطب مراجعه کنید و در مورد انتظار خود از نتیجه جراحی بینی با جراح بینی خود صحبت کنید.
با بیماران قبلی جراح بینی که در فواصل زمانی مختلف به مطب مراجعه می کنند صحبت کنید و نظرشان را در مورد نتیجه عمل بینی جویا شوید.
بهترین جراح بینی چه خصوصیاتی باید داشته باشد ؟
بهترین جراح بینی باید عمل بینی را به نحوی انجام دهد که سلامت فرد اولویت کار باشد و با رفع ایرادات و تغییر روی ساختار بینی عملکرد تنفسی بینی حفظ شود.

یک دیدگاه کلی از نتیجه جراحی زیبایی بینی به فرد بدهد تا بتواند در مورد انجام عمل زیبایی بینی تصمیم گیری نماید.

بهترین جراح بینی با کمک علم و تجربه و آشنایی با علم زیبایی شناسی مطلوب ترین تغییرات را روی بینی فرد ایجاد خواهد کرد.

جراح بینی باید صبور باشد و با صبر و حوصله به خواسته فرد از انجام جراحی بینی گوش کند و با در نظر گرفتن آن بهترین روش را برای عمل زیبایی بینی انتخاب کند.

جراح بینی خوب باید طی جراحی زیبایی بینی اندازه و ظاهر بینی را متناسب با ساختار آناتومی صورت ایجاد نماید.

انواع جراحی بینی
جراحی بینی گوشتی
خصوصیت بینی های گوشتی این است که دارای پوستی با ضخامت بالا و چرب و بافت و غضروف ضعیفی دارند.

جراحی بینی های گوشتی در گذشته کاهنده بوده و با تراش بافت و غضروف بینی انجام می گرفته اما امروزه جراحی بینی های گوشتی با تقویت غضروف و بافت ضعیف بینی انجام می شود.

جراحی بینی گوشتی باید توسط جراح بینی خوب و باتجربه انجام گیرد که در زمینه جراحی بینی گوشتی تجربه داشته باشد به این دلیل که انتخاب جراح بینی خوب تاثیر بسزایی در جراحی بینی گوشتی دارد.

چنانچه بینی توسط جراح بینی کم تجربه انجام شود ممکن است نتایجی مطلوبی را حاصل ننماید یا حتی یا عوارضی حتی غیر قابل جبران همراه باشد.

جراحی بینی استخوانی
خصوصیت بینی های استخوانی یا غضروفی این است که دارای پوستی نازک و غضروف و استخوان محکمی هستند.

جراحی بینی استخوانی با برداشتن استخوان و جابه جا کردن استخوان ها انجام می گیرد تا بینی شکل مناسبی به خود بگیرد.

بینی های استخوانی جزو ایده آل ترین نوع بینی ها برای جراحی بینی می باشند چون دارای بافت و غضروف مستحکمی هستند و شکل و فرمی که به بینی داده می شود را حفظ می کنند.

بهترین جراح بینی ۲

مراقبت های بعد از جراحی بینی
جراحی بینی به عنوان یکی از حساس ترین اعمال جراحی زیبایی به شمار می رود و علاوه مهارت و تبحر جراح ، رعایت اصولی مراقبت های بعد از جراحی بینی تاثیر بسزایی در نتیجه جرحی ، فرآیند بهبودی و روند ترمیم دارد.

پس از جراحی بینی حداقل تا یک هفته باید در مواقع خواب و استراحت ، سر خود را بالا نگاه دارید ، بدین منظور می بایست دو یا چند بالش در زیر سر خود بگذارید.
تا ۴۸ ساعت بعد از عمل ، می توانید به منظور تسریع روند کاهش کبودی و تورم بینی از کمپرس یخ استفاده کنید.
تا ۳ هفته بعد از عمل بینی ، نباید کارها و ورزش های سنگین انجام دهید و از هفته سوم به بعد می توانید به تدریج نسبت به شروع فعالیت های ورزشی اقدام نمایید.
حداقل تا دوماه بعد از جراحی بینی باید از شنا کردن ، شیرجه زدن ، رفتن به سونا و همچنین حمام آفتاب اجتناب نمایید.
قاعدتا پس از عمل بینی ، مخاط بینی آسیب پذیر شده و حساس می شود ، بنابراین افراد باید تا طی هفته های ابتدایی پس از جراحی بینی از فین کردن خودداری نمایند.
به منظور پیشگیری از ایجاد فشار به مخاط بینی توصیه می شود در هنگام عطسه ، دهان باز باشد.
مراقبت های ضروری و مهم بعد از جراحی بینی
بعد از جراحی بینی ، پانسمان ویژه ای موسوم به اسپلینت بر روی بینی گذاشته می شود که غالبا می بایست تا ۷ روز بر روی بینی باقی بماند ، در این مدت افراد می بایست از خیس شدن آن جلوگیری کنند و از این رو استحمام طی این مدت ممنوع می باشد.
در صورتی که نیاز به دوش گرفتن برای تان ضرورت یافت می توانید از گردن به پایین خود را بشویید و برای شستن موها نیز از روشی که در آرایشگاه ها بکار می رود استفاده نمایید.
معمولا تا دو روز پس از عمل بینی ، خونریزی مختصری در داخل بینی وجود خواهد داشت که به شکل خونابه است. از این مسئله نگران نباشید و به آن دست نزنید.
به دلیل اختلالی که مصرف سیگار و دخانیات و همچنین مشروبات الکلی در روند ترمیم زخم ها ایجاد کرده و ریسک خونریزی پس از عمل را نیز افزایش می دهند ، توصیه می شود حداقل تا دو هفته پس از جراحی بینی از مصارف این چنینی اجتناب نمایید.
خوردن غذاهایی که مستلزم جویدن طولانی مدت هستند به خصوص طی هفته اول پس از جراحی بینی ممنوع می باشد و بهتر است در این مدت غذاهای نرم و مایعات مصرف نمایید.
طی هفته های اول بعد از عمل ، سعی کنید از لباس های آزاد و گشاد که پوشیدن و درآوردن آن آسان است استفاده کنید.
پوست بینی پس از جراحی نسبت به نور آفتاب حساس می شود ، لذا تا چند وقت پس از جراحی بینی از قرار گرفتن زیر نور مستقیم خورشید خودداری کنید و در صورت ضرورت قرار گیری در معرض آفتاب از کرم های ضد آفتاب با SPF مناسبی که پزشک تان تجویز می کند استفاده نمایید.

هزینه جراحی بینی
هزینه جراحی زیبایی بینی بسته به مواردی از قبیل نوع و ساختار بینی و تخصص جراح بینی و هزینه کلینیک و اتاق عمل در افراد مختلف متفاوت می باشد.