04 آوریل 2020
آوریل 4, 2020

عمل جراحی پلک

0 Comment

عمل جراحی پلک

هدف از انجام جراحی پلک یا بلفاروپلاستی ، اصلاح افتادگی، شلی و یا پف الودگی پلک ها می باشد. جراحی پلک ها سبب شادابی ، طراوت و جوان تر به نظر رسیدن چشم های افراد می شود و از این رو در میان مردم بسیار طرفدار داشته و سالانه همواره به تعداد افرادی که این جراحی را انجام می دهند ، افزوده می شود. ( دکتر امین ادهمی )


چرا عمل جراحی پلک انجام می شود ؟جراحی پلک

وجود پوست و چربی اضافی در پلک ها و یا شلی و افتادگی لیگامان ها و عضلات دور حدقه ، می تواند سبب افتادگی و سنگینی پلک شده و ظاهری پیر و خسته به چشم ها ببخشد.

در برخی موارد از افتادگی شدیدتر پلک های فوقانی ممکن است حتی میدان دید فرد محدود گردد و در فعالیت های روزمره ؛ مثل رانندگی مشکل ایجاد کند.

در پف آلودگی پلک ها ، چهره فرد همواره حالتی خسته و غمگین به خود می گیرد که خوشایند نبوده و از اعتماد به نفس فرد می کاهد.

از این رو عمل جراحی پلک برای افرادی که با مشکلات فوق مواجه هستند ؛ گزینه مناسبی می باشد و مراجعین محترم با انجام آن می توانند به ظاهری جوان تر و چشمانی جذاب و شاداب تر دست یابند.
جراحی زیبایی پلک :

جراحی زیبایی پلک یا جراحی بلفاروپلاستی هم برای پلک های فوقانی ( بالایی ) و هم برای پلک های تحتانی ( پایینی ) قابل انجام می باشد.

در جراحی بلفاروپلاستی ، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی از طریق ایجاد برش های کاملا مخفی و نا محسوس ، بدشکلی و پف آلودگی و همچنین شلی و افتادگی عضلات اطراف حدقه چشم را اصلاح می نماید.